2018/2019. tanév eredményei - Nagyrécse

 
 
 
  • Az én családom  - rajzverseny           Nagykanizsa     2018. dec.

                    Takács-Várhelyi Dóra (5. o.)            2. helyezés

                        Felkészítő tanára: Gulyás Nóra

 

  • Versmondó verseny            Zalaszabar        2018. dec.

                    Nagy Dániel (1.o.)                1. helyezés

                        Felkészítő tanára: Fischer Rita

 

  • Matematika verseny        Zalaszabar        2018. dec.

                    Marton Áron Bendegúz (4. o.)            3. helyezés

                        Felkészítő tanára: Horváth János

 

                    Mihalecz Péter (6.o.)                          2. helyezés        

                        Felkészítő tanára: Veit Ildikó  

 

 

 
 

Sportversenyek

 

Felkészítő tanárok:

    Fischer Rita

    Hikádi Mariann

    Tálosi Ágnes

    Kulikné Medvenics Andrea

    Antalics Dénes

    Jakabfi Imre

    Deregi László

 

2018. őszi versenyek

 
  • Asztalitenisz város környék                       Nagykanizsa         2018. december
        I-II. korcsoport fiú csapat                    1. helyezés
 
          Csapat tagjai: Horváth István, Rédics Tamás, Mezőfi Regő, Lampert Richárd, Fülöp Dániel
 
        I-II. korcsoport leány csapat                2. helyezés 
 
           Csapat tagjai: Csöndör Lili, Harangozó Boglárka, Kiefer Kíra, Balog Beatrix
 
        I-II. korcsoport fiú egyéni                    2. helyezés: Mezőfi Regő
 
            
        I-II. korcsoport leány egyéni                3. helyezés: Csöndör Lili
 
 
        III- IV. korcsoport fiú csapat                1. helyezés Nagyrécse I.
 
                Csapat tagjai: Jandó Péter, Szabó Ferenc, Takács Milán
 
                                                                2. helyezés Nagyrécse II. 
 
                Csapat tagjai: Németh Csaba, Mezőfi Bendegúz, Budai Barnabás
 
                                                                3. helyezés Nagyrécse III.
 
                Csapat tagjai: Kovács Ákos, Ambrus János, Balog Dániel, Varga-Szömös Kornél
 
 
        III-IV. korcsoport leány csapat             2. helyezés Nagyrécse I.
 
                Csapat tagjai: Bende Laura, Borbély Maja, Kocsis Kitti
 
                                                                3. helyezés Nagyrécse II.
 
                Csapat tagjai: Kanizsai Dóra, Mihalecz Veronika, Koller Kata
 
 
       III-IV. korcsoport fiú egyéni:                  1. helyezés: Jandó Péter   
                                            
 
     
  • Teremlabdarúgás  város környék              Zalakomár            2018. november
          IV. kcs.                      2. helyezés
 
          Csapat tagjai: Jandó Péter, Nagy Levente, Kadlecz Norbert, Páli Martin, Góber Szabolcs, Csöndör Előd,
                               Németh Márió, Bende Olivér, Németh Krisztofer, Tausanov Mihály
 
  •  II. kcs.                        2. helyezés
          Csapat tagjai: Horváth István, Döbörhegyi Balázs, Farkas Bálint, Gerencsér Botond, Marton Áron Bendegúz,
                               Takács-Várhelyi Benedek, Ivanovics Ádám (Miháld), Döbörhegyi Ármin
 
  • IV. kcs. leány              3. helyezés
            Csapat tagjai: Galamb Kíra, Németh Nóra, Belancsics Elvira, Belancsics Kata, Szilágyi Réka, Kiss Barbara,
                                  Lakatos Boglárka, Márkus Bianka, Horváth Kornélia
 
        Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: Jandó Péter, Nagy Levente, Rédics Tamás, Galamb Kíra, Németh Nóra
  • IV. kcs. város környék        Nagykanizsa         2018. okt. 01.
                    csapat        2. helyezést ért el
  • Mezei futóverseny        Nagykanizsa        2018. okt. 02.

                Bagarus Zsófia (2.o.)       1. helyezés

                Rédics Tamás (5.o.)         1. helyezés

                Csöndör Lili (4.o.)            2. helyezés

                Balog Beatrix (4.o.)       3. helyezés

                Bagarus Anna (6.o.)        1. helyezés

                Jandó Péter (8.o.)           1. helyezés

                Duhaj Dominik (8.o.)      3. helyezés

                Galamb Kíra (8.o.)          1. helyezés

 

  • Atlétika Diákolimpia - városkörnyéki döntők      Nagykanizsa        2018. okt. 09.-10.

                1. helyezést ért el

                                    Bagarus Anna (6.o.)              távolugrás, 600 m-es síkfutás

                                    Balog Dániel (5.o.)                kislabdahajítás

                                    Tausanov Mihály (8.o.)         súlylökés

                                    Galamb Kíra (8.o.)                100 m-es síkfutás , 300 m-es síkfutás , súlylökés

 

                2. helyezést ért el

                                    Páli Martin (8.o.)                    súlylökés

                                    Duhaj Dominik (8.o.)             300 m-es síkfutás

 

                3. helyezést ért el

                                    Páli Martin (8.o.)                    súlylökés

                                    Farkas Szabolcs (6.o.)            kislabdahajítás

                                    Bagarus Anna (6.o.)               60 m-es síkfutás

                                    Jandó Péter (8.o.)                  300 m-es síkfutás

                                    Galamb Kíra (8.o.)                  távolugrás

                                    Tausanov Mihály (8.o.)           kislabdahajítás 

                                    4*1000 m-es váltófutás        (Jandó Péter, Farkas Gábor, Tausanov Mihály, Duhaj Dominik)